Czym kierować sie przy wyborze laptopa ?

Czym kierować sie przy wyborze laptopa ?

Komputery przenośne są w naszych czasach tak popularne i na tyle tanie, że nie sposób wyobrazić sobie bez nich pracy. Notebooki są w powszechnym użyciu biurowym, ma je też większość studentów – ze względu na to, że są o wiele bardziej mobilne, niż tradycyjne desktopy. Jeśli nie jesteśmy jeszcze posiadaczmai laptopa, to jak wybrac najlepszy dla siebie model. Wiele zależeć będzie od tego, jak i jak bardzo intensywnie nasz notebook ma być używany.


najlepszy smartfon

Foto: s2.blomedia.pl

W przypadku osób dużo podróżujących, przemieszczających się…

W przypadku osób dużo podróżujących, przemieszczających się z jednej pracy do drugiej, przydatne będą porządne, w miarę duże laptopy klasyczne, z baterią pracującą nie mniej niż cztery godziny – średnia podróż pociągiem po kraju. Dla tych, którzy dodatkowo pracują w tak zwanych trudnych warunkach( dziennikarze, podróżnicy, kierowcy )przydatne mogą być dodatkowo wzmacniane laptopy tzw. pancerne – z obudową odporna na urazy mechaniczne, a także zalanie wodą czy zasypanie piaskiem. Jak wybrac najlepszą matrycę. Modne są obecnie bardzo laptopy z matrycą panoramiczną. Wydaje się mimo to, że są one przydatne jedynie dla osób pracujących dużo z grafiką, lub w przypadku innych prac związanych z koniecznością wyświetlania naraz wielu różnych okien. Na co dzień takie dodatkowe wydłużenie ekranu raczej przeszkadza, choć to w dużej mierze kwestia gustu.

laptopy

Foto: gadzetomania.pl

Czy wybrac matrycę świecącą cyz…

Czy wybrac matrycę świecącą cyz matową. Jak wyżej, jednak ekran matowy sprawdza się lepidej w warunkach, gdy na nasz notebook pada światło – taka matryca pozwala nam mimo to widzieć choć część obrazu. Co jeszcze jest istotne. Na pewno parametry wewnętrze. Ilość miejsca na dysku, pamięć operacyjna czy model i taktowanie procesora to już jednak czynniki, które musimy dobrać sami, w zależności od naszych realnych potrzeb.

najlepszy smartfon

Foto: filipdomin.files.wordpress.com

Więcej o najlepszy smartfon dowiesz się ze strony blogs.sonymobile.com

  1. Jan pisze:

    Ja zawsze, jak kupuję laptop, to sprawdzam opinie w internecie. Zwracam także uwagę na procesor, dysk twardy, RAM. Szukam zawsze najlepszego laptopa w stosunku do jakości i ceny.

line
footer
Działa na WordPress | Zaprojektował Elegant Themes